НАСЛОВНА НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ СВЕ ВЕСТИ
Улична трка

У петак 19.09.2014 године у Крупњу одржана је четврта по реду улична трка. Организатор трке је атлетски клуб „Јуниор“ из Крупња, а покровитељ трке је општине Крупањ. Учествовало је 183 такмичара. Такмичили су се не само атлетичари из атлетских клубова из окружење већ и деца из основних и средње школе из Крупња. Посебно изненађење за организаторе трке било је учешће атлетског клуба из Новог Пазара. Атлетски клубови „Темпо“ и „Цер“ из Шапца, „Металац“ из Ваљева и „Срем“ из Сремске Митровице су стални учесници уличне трке у Крупњу.
Највише медаља ове године освојио је домаћин, атлетски клуб „Јуниор“ - 12, гости из Новог Пазара су освојили 9 одличја док је „Металац“ из Ваљева освојио једну мање.
Организатор је задовољан и бројем учесника и што је трка одржана у правој спортској атмосфери.